Kjo 6 vjeçare u rrëmbye duke lozur në oborr dhe u mbyt nga fqinji 30-vjeçar (FOTO LAJM)

Marie Swetlik, vetwm 6 vjec u zhduk të hënën e 10 shkurtit, pasi u kthye nga shkolla në Karolinën e Jugut.

Pas alarmit tw dhwnw nga familjarwt, vetwm katër ditë më vonë u gjet e vdekur.

Mediat vendase bwjnw me dije se autor i ngjarjes sw rwndw ishte fqinji i saj, i cili pasi e kishte rrwmbyer e kishte mbytur tw miturwn.

Autori 30-vjeçari Coty Scott Taylor, fqinji i së miturës, e rrëmbeu dhe më pas e mbyti.

Pas krimit, dy ditw mw vonw, ai i dha jetës duke u prerë me thikë në fyt.

Vogëlushja, siç raportojnë mediat vendase u gjet në një zonë pyjore dhe pak metra larg saj, edhe fqinji i vetëvrarë. /albeu.com/
Shtuar më 22/02/2020, ora 16:07

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori