Kishte mbushur "Benzin" plotë me hashash, kush është tiranasi i arrestuar
Policia e Beratit ka arrestuar në flagrancë shtetastin Virjon Cora, 25 vjeç banues në Allias Tiranë.

Arrestimi i tij u krye pasi gjatë kontrollit të ushtruar në automjetin e tij tip Benz ML i’u gjet dhe sekuestrua një sasi e vogël lëndë narkotike e llojit Cannabis Sattiva.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Berat për veprën penale, “Prodhimi dhe shitja e lëndëve narkotike”, parashikuar nga neni 283 i Kodit Penal. /albeu.com/
Shtuar më 12/11/2018, ora 09:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori