Kishte kthyer shtëpinë në bazë droge, arrestohet shqiptari
Një shqiptar është arrestuar në Itali për shkak se akuzohet për trafik droge.

Ai mësohet se e kishte kthyer banesën e një të njohuri në një fole të lëndëve narkotike, ndërkohë që është kapur me gjysëm kilogram kokainë.

Autoritet italiane pasi kwrkuan nw banesw, gjetwn rreth 630 gram kokainë si dhe 3 doza të gatshme për trafikim.

Gjithashtu, u gjetën pajisje për paketimin e drogës.

Sasia e drogëskapur, do të “prihej” në rreth dy mijë doza duke i sjellë atij një fitim prej 50 mijë eurosh. /albeu.com/
Shtuar më 13/11/2018, ora 20:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori