Këto janë statistikat e Dritan Demirajt (FOTO LAJM)

Ministri i ri i Rendit Dritan Demiraj ka postuar sëfundmi të dhëna statistikore nga lufta kundër prodhimit dhe trafikut të lëndëve narkotike duke theksuar se ishin të vendosur të bënin diferencën.

"Lufte pa kompromis kunder kanabisit dhe perdorimit te parave te droges ne fushaten elektorale. Ministria e Puneve te Brendshme dhe Policia e Shtetit eshte e angazhuar te zbatoje ligjin dhe misionin kushtetues. Te vendosur te bejme dallimin. DD"., - shkruan ai në Facebook. /albeu.com/
Shtuar më 09/06/2017, ora 10:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori