Këto janë 5 makinat që fshihen pas krimeve mafioze në Shqipëri

Pëlqej
Prej disa muajsh në Shqipëri tema kryesore është mafia, kjo për shkak të ngjarjeve të rënda të ndodhur kohët e fundit.

Pavarësisht se shumë prej grupeve kriminale ndër vite janë shuar dhe janë burgosur, ngjarjet e fundit dëshmuan se grupet mafie në vend ekzistojnë dhe kanë ndikim të fortë në qytetet e fundit.

Mjafton të kujtojmë ngjarjen në Lushnje ku humbën jetën dy të rinj dhe u qëllua me kallashnikov 42 herë, autorë të cilët akoma nuk janë vënë në pranga.

A e dini cilat janë makinat më të përdorura në atentate nga mafiat?

Mercedes Benz w 124

Cadillac escalade

Audi A8

Mercedes Benz G 55

BMW M5 E60

Fati i tyre dihet, ato digjen e shkatërrohen pas krimive të rënda për të zhdukur gjurmët. /albeu.com/


Shtuar më 23/10/2017, ora 00:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori