"Këto janë katër familjet mafioze të Shqipërisë", gazetari çudit me postimin e tij
Gazetari Basir Çollaku ka publikuar katër mbiemra familjesh, të cilët sipas tij janë të përfshirë në të gjitha punët e pista të vendit duke filluar nga trafiqet, kontrabanda, korrupsioni, etj.

Reagimi
Ne Shqiperi kater klane prej 75 vitesh jane e vazhdojne, jane klanet, "Kapo", "Hoxha", "Shehu", "Alia"..a jane mafioze kta..!?!? Sigurisht, se nuk kane lene kend tjeter te beje asnje lloje "pune" ..te tjeret jane familje dhe ushtare..a perputhen me hulumtimet amerikane!?!?! se di...!!!
Kane njerezit e tyre ne..

Trafiqe

Kontrabande

Korrupsion

Koncensione

Biznese

Pronat..

Kuvend

Qeveri

Drejtesi

Administrate

Media

Ojf

Etj etj...
Shtuar më 04/10/2017, ora 12:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori