Këta janë 27 komisionerët dhe anëtarët e Kolegjit të Apelimit që u votuan sot (FOTO)

U votuan sot në Kuvend 27 emrat në komisionet e vettingut dhe të KolegjitApelimit që do t’i hapin rrugë zbatimit të reformës në drejtësi.

Gjatë seancës së sotme, vetëm Topalli kundërshtoi listën duke hedhur akuza të forta ndaj Ramës dhe Bashës për pazare.

Më sipër, lista e plotë. /albeu.com/
Shtuar më 17/06/2017, ora 17:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori