Kështu dukej Eli Fara 18 vite më parë (FOTO LAJM)

Këngëtarja, Eli Fara padyshim që është një nga zërat më të mirë të estradës shqiptare.

Por përveç zërit të saj të mrekullueshëm, Eli Fara, bie në sy edhe për bukurinë e saj, ku duket se nuk ndryshon edhe pse vitet kalojnë.

Këtë gjë e vërtetojnë më së miri fotot e publikuara së fundmi kur ajo kendonte 18 vite më parë.

fotot nga spektakli “12 ëndrra të një nate vere”, Eli duket teksa ka performuar në skenë dhe po të mos shkruante vitin 2000, zor se do ta zbulonim se kur është bërë fotoja. /albeu.com/
Shtuar më 01/10/2018, ora 16:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori