Kerry në Twitter: Mirënjohje për pritjen e ngrohtë
Sekretari Amerikan i Shtetit, John Kerry përmes një postimi të bërë në rrjtin e tij social "Twitter" shkruan, "Shumë i kënaqur që po vizitoj #Albania sot dhe mirënjohës për mikpritjen e ngrohtë nga Presidenti Nishani".

Sekretari Kerry komentin e tij e ka shoqëruar me një foto në çastet e zbritjes në aeroportin e Rinasit dhe pritjes nga presidenti Bujar Nishani. /albeu.com/

Shtuar më 14/02/2016, ora 12:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori