Kėrkojmė gazetarė!
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Portali Albeu kėrkon tė punėsojė njė gazetar/e sporti me apo pa pėrvojė pune. Tė interesuarit luten tė plotėsojnė formularin e mėposhtėm (nė word) dhe ta dėrgojnė nė adresėn [email protected] .

Njoftojmė tė gjithė aplikantėt se formularėt e plotėsuar me mangėsi nuk do tė merren parasysh.

E-maileve tė vazhdueshme qė kėrkojnė informacion nė lidhje me pėrgjigjen tonė rreth aplikimit tė tyre, nuk do ju kthehet pėrgjigje.

Portali Albeu do tė kontaktojė vetėm aplikantėt qė do tė kalojnė fazėn e parė, atė tė vlerėsimit tė tė dhėnave tė deklaruara nė Formular.


Paraprakisht ju faleminderojmė tė gjithėve pėr interesimin pėr t'u bėrė pjesė e Portalit Albeu!


Shkarkoni Formularin e Aplikimit!

Shtuar më 16/03/2012, ora 14:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
Get Adobe Flash player
 
Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.