Kërkohej nga drejtësia italiane, arrestohet 25 vjeçari
Një 25 vjeçar shqiptar i kërkuar nga autoritetet italiane për vrasje është arrestuar nga policia shqiptare në qytetin e Vlorës. Erion Cenaliaj ishte shpallur në kërkim nga Interpoli i Italisë për vrasjen e një shtetasi rumun dhe rezulton të jetë i dënuar me 30 vite burg në shtetin Italian.Mbi të ndaluarin gjithashtu rëndojnë akuza për grabitje dhe shfrytëzim prostitucioni. /albeu.com/
Shtuar më 03/04/2012, ora 17:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori