Kërkesa për 48 orë protestë refuzohet nga Policia e Shtetit
Kërkesa e opozitës për një protestë 48 orëshe është refuzuar nga Policia e Shtetit.

Protesta sipas planit do të nisë në orën 11 dhe nuk do të vazhdojë sic u kërkua, edhe të dielën.

Ndërkohë policia ka shtuar sigurinë dhe ka marrë masa duke blinduar gjithë zonën para Parlamentit.

Protestuesit nuk do të lejohen në rrugën “Ismail Qemali” dhe në rrugën “Papa Gjon Pali”. /albeu.com/
Shtuar më 15/03/2019, ora 19:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori