Kërcënoi Ramën, anti-terrori shoqëron të riun nga Tirana
Forcat e anti-terrorit kanë arrestuar dy ditë më parë një të ri me emrin Andrea Kurti me akuzën se kishte kërcënuar kryeministrin Rama.

Policia nuk ka dhënë ende asnjë version zyrtar të ngjarjes, ndërsa nuk dihet gjithashtu se në çfarë formë e ka kërcënuar Kurti kryeministrin Rama, raporton Tch.

Pritet një reagim zyrtar nga policia për të dhënë gjithashtu detajet mbi faktin se si dhe kur u kërcënua Rama.
Shtuar më 14/11/2019, ora 13:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori