Kërcënoi mediat se do t’ju fikte ekranet, por Rama vetë nuk u kursye
Duhet përmendur se Kryeministri Rama gjeti kohën që mes panikut dhe dhimbjes, të kërcënonte hapur mediat se do t'i fikte ekranët për shkak të përmbajtjes që sipas tij kanë publikuar.

Por në këtë lumë lajmesh ku është padyshim e vështirë të arrish të ndash cfarë duhet bërë publike dhe cfarë jo, duket se ka rënë edhe vetë Kryeministri.

Kjo pasi në vetë kanalin e tij në Facebook ai ka bërë publike videot nga ceremonia mortore ku po varrosen ata që humbën jetën për shkak të tërmetit.

Ulërimat e britmat e familjarëve duket se nuk janë shqetësuese për Ramën i cili i ka filmuar live nga Thumana.

I veshur me tuta, Rama u shfaq teksa përqafonte familjarët. /albeu.com/
Shtuar më 29/11/2019, ora 14:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori