Keni plane për sot? Si do të jetë moti
Sot moti do të mbetet i qëndrueshem me kthjellime dhe kalime të pakta të vranësirave në orët e mesditës.

Era do të jetë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi 8-12 m/sek në bregdet.

Valëzimi i forcës 4 me larësi vale 0,5 –1,5 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë të larta.

Temperaturat min dhe max:
Zonat malore 3/21°C
Zonat e ulëta 6/26°C
Zonat bregdetare 10/25°C
Shtuar më 24/03/2019, ora 08:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori