Keni bërë plane për fundjavën? Kështu do të jetë moti
Moti do të mbetet me diell dhe vranësira të pakta në zonat malore në mesditë. Era do të jetë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi 10-12 m/sek në bregdet. Valëzimi i forcës 4 me larësi vale 1,0 –1,5 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me rritje.

Temperaturat min dhe max:

Zonat malore 4/18°C
Zonat e ulëta 4/24°C
Zonat bregdetare 9/23°C
Shtuar më 31/03/2019, ora 08:16

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori