Këngëtarja e njohur shpërthen ndaj ish-burrit: Mbushi barkun vajzës!

Këngëtarja Suela Kalaja ka shpërthyer ndaj ish-bashkëshortit të saj pas publikimit të disa fotove me vajzën prej tij në Facebook. Ajo i kujton se më parë, Saimiri duhet t'i mbushë vajzës shpirtin dhe barkun.

"Ke të drejtë që ke frikë nga Zoti baba fëmijë! Një artist di të thotë emrin e autores së teksteve që dhe atë autorësi e kalon ne media si ndjenja jote e madhe.

Më kot mbush mediat me fotot e vajzës tonë, por kujtohu t’i mbushesh shpirtin dhe barkun! U ankove e akuzove tek gazetarët. Unë e respektova ti përfitove nga besnikëria ime e fjalës se dhënë"., - shprehet ajo.

Çifti i këngëtarëve u nda pak muaj më parë, ndërkohë që nuk kanë reshtuar akuzat ndaj njeri-tjetrit. /albeu.com/
Shtuar më 12/06/2017, ora 14:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori