Një i vdekur dhe dy të lënduar nga aksidenti në Kukës
Këngëtari i njohur nga Kosova vret gruan, vajzën dhe më pas veten

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Gjermani.

Rapsodi i njohur kosovar, Sami Veseli ka vrarë bashkëshorten, vajzen e tij dhe më pas ka vrarë edhe veten.

Veseli i cili me origjinë ishte nga qyteti i Ferizajit, jetonte prej vitesh në Gjermani. /albeu.com/

Shtuar më 02/07/2017, ora 13:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori