Kënga hit e Bes Kallakut është e kopjuar, ja prova (VIDEO)
Bes Kallaku se fundi ka postuar këngën e tij më të re në bashkëpunim me këngëtarin e njohur Gent Fatalin.

Kënga ka vetëm 4 ditë që ka dalë dhe është kthyer në një hit veror.

Por tingujt e këngës së Besit nuk janë të padëgjuara më parë.

Pavarësisht tekstit dhe videoklipit, kënga në fjalë është "kopje" e këngësnjohur italiane "Bella Cioa", e cila u kushtohej partizanëve.

Për të kuptuar ngjashmërinë e madhe mes këngëve, mund t'i dëgjoni të dyja versionet në videon bashkëngjitur lajmit. /albeu.com/

Shtuar më 25/07/2018, ora 15:52

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori