Kejvina e Ermalit e thotë troç: Do të bëj gjoksin operacion! (FOTO LAJM)

Kejvina Kthella i habiti të gjithë duke u shfaqur në puntatën e parë të këtij sezoni të “Xing me Ermalin”, me peshqir.

Por akoma më e habitshme ishte deklarata e modeles. Ndonëse ka një trup me linja perfekte, Kejvina zbuloi se ka vendosur të bëjë gjoksin operacion për shkak të një problem.

“Kam një problematikë shumë të madhe”, tha Kejvina dhe i kërkoi kamerës të fokusohej tek gjoksi i saj.

“I shikon këto? Unë mendoja se mos ishin dhjam por nuk ishin. Është gjoks që merr kot. Por është problematikë që do e zgjidh”, u shpreh Kejvina, shkruan Xing.al.

“Për të gjithë vajzat dhe zonjat që bëjnë shumë palestër, kur bëni shtangën shtrirë, gjoksi ngaqë sforcohet hipën lart, kështu që bëni kujdes”, tha Ermali. /albeu.com/

Shtuar më 16/09/2018, ora 08:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori