Ke pirë ndonjë gotë? Plas mes Dash Shehit dhe Muç Nanos
Ish-deputeti Dashamir Shehi është përplasur me fjalë me analistin Mustafa Nano.

Të ftuar në emisionin “Opinion” për të diskutuar rreth situatës politike në vend, ata nuk janë pajtuar me mendimet e njëri-tjetrit, ndërsa situata u acaruar disi më shumë pasi Nano i tha ish-deputetit: Ke pi ndonjë gotë.

Mustafa Nano: Ti je në politikë, unë nuk jam. Këto janë opinione që unë i shpreh.

Dashamir Shehi: Për ça ke ardhur ti këtu o burrë për katekizëm, do bëjmë diskutim akademik apo do bëjmë politikë.

Mustafa Nano: Emo Dash ke pirë ndonjë gotë tani, muhabet koti.

Dashamir Shehi: A fillove me këto muhabete ti tani, ti je tamam banda e legenëve të Edi Ramës

Mustafa Nano: Ti pi nga mëngjesi deri në darkë, nuk thashë ndonjë gjë, nuk është turp.
Shtuar më 21/03/2019, ora 23:07

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori