Ndërron jetë në një spital në Itali deputeti i LSI
“Kaubojsin” e ze gjumi në avion, shikon çfarë i bëjnë shqiptarët (VIDEO)
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Disa pasagjerë shqiptarë që po udhëtonin ditën e djeshme me avion nga Amsterdami në Milano mes të huajve të shumtë kanë vënë re se aty ndodhej edhe një bashkëpatriot i tyre, përkatësisht deputeti “kaubojsEduart Ndocaj, shkruan Joq.

Ata kanë arritur ta filmojnë atë në një moment disi të sikletshëm, pikërisht gjatë kohës kur ai po dremiste. /albeu.com/
Shtuar më 19/05/2017, ora 21:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori