“Kaubojsi” e tepron, shikoni ndryshimin drastik në pamjen e jashtme (FOTO LAJM)

Deputetikaubojs” Eduart Ndocaj, ka publikuar një fotografi në rrjetin social “Facebook” ku shfaqet me një look të ri.

Ai ka zgjedhur të heqë mustaqet dhe të ndryshojë stilin nga “kaubojs” në “rreper” gjë që vihet re tek kapelja e zëvendësuar.

Ndocaj me look te ri. Sic shihet jo vetem presidenti, por edhe deputeti Ndocaj ka hequr musteqet. Nuk dihet arsyeja pse ka ndryshuar look. Ndoshta nevoja per ndryshim, ose fakti se burrat ne zgjedhje u shiten per 5 mije leke,” shkruhet në faqen e tij. /albeu.com/
Shtuar më 12/07/2017, ora 19:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori