Katër ministrat e Ramës dorëzojnë mandatin e deputetit
Katër ministra të kabinetit Rama kanë dorëzuar mandatin e deputetit. Duke respektuar vendimin e marrë disa muaj më parë, ministrat Saimir Tahiri, Shkëlqim Cani, Damian Gjiknuri dhe Ditmir Bushati, ashtu sikundër kolegët e tjerë në Qeveri kanë hequr dorë nga mandati i deputetit.

Shumica e ministrave kanë hequr dorë nga mandati i deputetit para disa muajve. /albeu.com/


Shtuar më 19/09/2014, ora 11:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori