Karabinierët arrestojnë 24 prostituta, mes tyre 7 shqiptare
Pëlqej
Shqipëria është një nga vendet tranzit të rrjeteve të prostitucionit në vendet e ndryshme të Europës.

Sipas mediave italiane mësohet se ditën e djeshme janë kapur 24 vajza të reja ku mes tyre edhe 7 shqiptare që kryenin aktivitetin e paligjshëm seksual.

Karabinierët e Anti-prostitucionit në Itali kanë bërë me dije se vajzat e kapura ishin të gjitha me dokumenta të rregullta në shtetin Italian dhe madje disa [prej tyre zotëronin edhe diploma universiteti\,. /albeu.com/
Shtuar më 12/08/2018, ora 21:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori