Kapshticë, sekuestrohen 66 kg kanabis
Një sasi prej 66 kg kanabis është sekuestruar nga policia kufitare e Kapshticës e cila prangosi një 41 vjeçar dhe shpalli në kërkin një tjetër. Mësohet se në kamionin ku po udhëtonin Jorgo Cenolli dhe 24 vjeçar janë gjetur në pjesën e poshtme të shasisë 52 pako, me peshë të përgjithshme 65 kg e 713 g.

Gjithashtu është gjetur edhe një armë zjarri automatik model 56. /albeu.com/
Shtuar më 23/11/2012, ora 15:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori