Kapja e 678 kg drogë në Greqi / Ja kush janë dy shqiptarët e arrestuar
Policia greke përveç shigjetimit të Klemend Bilalit lidhur me transportin e 678.5 kg drogë e llojit kanabis sativa, ka arrestuar edhe shtetasit Petro Dalanaj dhe Kleanth Palaj, pasi akuzohen se janë urdhëruar nga Klement Balili për të transportuar lëndën narkotike nga Saranda drejt Greqisë, për në ishullin e Zakytho.

Partia Demokratike ka lëshuar akuza të ashpra kundër maxhorancës se një zyrtar i tyre po kërkohet për trafik droge nga ana e shtetit grek.

Bilali është shpallur në kërkim lidhur me kapjen e sasisë rekord të drogës të transportuar nga Saranda drejt Greqisë. /Albeu.com/
Shtuar më 11/05/2016, ora 23:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori