Kapet pas 21 vitesh, shqiptari vrau në mes të Athinës bashkëatdhetarin e tij
Pëlqej
Policia greke ka vënë në pranga një shqiptar i akuzuar për një krim të kryer në kryeqytetin grek.

Policia bën me dije se shqiptari 47-vjeçari ishte ne kerkim nderkombetar me urdher arresti nga policia shqiptare dhe nga Prokurori i Athines per vrasje me paramendim.

Ai u arrestua ne Larisa nga policia greke. Shqiptari akuzohet se me 15.03.1996, ne Athine, ka goditur me mjete te forta ne pjese te ndryshme te trupit nje shqiptar 46-vjec, i cili ka nderruar jete si pasoje e goditjeve. /albeu.com/

Shtuar më 14/09/2017, ora 09:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori