Sulm në Norvergji, autori i armatosur rrëmben auto ambulancën dhe shtyp këmbësorët
Kapet në Holandë bosi shqiptar, i gjendet në makinë një çantë me drogë
Një shqiptar dhe një lituanez kanë rënë në prangat e policisë holandeze pasi u kapën me një sasi të madhe lënde narkotike.

Mediat kanë njoftuar se shqiptari 25 –vjeçar dhe lituanezi, 28 vjeç, u kapën në Nrth Brabant, zonë jugore e Holandës.

Kokaina u gjet në makinën e lituanezit, i cili po udhëtonte së bashku me të riun shqiptar.

Në automjet, policia gjeti 12 kilogramë kokaine. Mbi ta është ngritur akuza e trafikut të lëndëve narkotike dhe pritet të dalin para gjykatës. /albeu.com/
Shtuar më 06/09/2017, ora 17:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori