Kapet me kondrabandë kandidati i bashkisë së Pogradecit, policia fsheh krimin
Një tjetër denoncim lidhur me fshehjen e krimit nga policia ka ardhur drejt ish kryeministrit Sali Berisha.

Një qytetar teksa shkruan thotë së është arrestuar kandidati i PS për Pogradecin Ilir Xhakolli i dyshuar për kondrabandë, por me ndërhyrjen e kreu të grupit parlamentar të Taulant Balla, është liruar brenda 24 orëve dhe lajmi nuk është bërë publik.

Postimi i plotë i Berishës

Denoncohet fshehja e krimit nga policia!
Kapet ne flagrance me kontrabande kandidati per bashkine e Pogradecit.

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital! sb

Doktor,para disa ditesh ne doganen e Qaf Thanes eshte arrestuar kandidati i Partise Socialiste per Pogradecin Ilir Xhakolli!
Ai eshte kapur per kontrabande dhe me nderhyrjen e Taulant Balles eshte liruar brenda 24 oreve.
Kjo ngjarje eshte mbajtur e fshehte nga Policia e Sander Lleshit.

Shtuar më 24/06/2019, ora 17:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori