Kapet kamioni me drogë shqiptare, policia përçan bandën greke
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Sa i takon një operacioni zhvilluar dy ditë më parë për kapjen e një kamioni me drogë në Igumenicë, policia greke ka zbardhur detaje të reja.

kamion ndodhej rreth 214 kg marijuanë. Mjeti me drogë do të pritej nga një grek në Gjermani.

Droga vinte nga Shqipëria, e për këtë sasi lëndësh narkotike në pranga janë vënë katër grekë.

Të njëjtat burime shtojnë se lënda narkotike do të transportohej në një kamion të transportit nderkombëtar. /albeu.com/

Shtuar më 04/01/2017, ora 15:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 

"Lumturi dhe krenari, mes arbëreshevë që ruajtën gjuhën dhe kulturën për më shumë se 5 shekuj dhe me fëmijë Të mrekulluëshëm!" {Lorik Cana}