Kapet hajduti i Tiranës, ja 6 vjedhjet që ka kryer
Policia e Tiranës ka vënë në pranga një 25 vjeçar i cili dyshohet se ka kryer 6 vjedhje në kryeqytet gjatë muajit mars.

Personi i dyshuar si hajdut ka kryer 6 vjedhje në dyqane të ndryshme. Ai quhet Daniel Bushka dhe u arrestua pasi policia gjeti prova për vjedhjet të kryera pikërisht nga ky person.

Daniel Bushka akuzohet se ka kryer vjedhje të ndryshme dyqanesh dhe bankash në rrugët "Muhamed Gjollesha", "Pjetër Bogdani", "Medar Shtylla", "Sami Frashëri", "Irfan Tomini". /albeu.com/
Shtuar më 03/05/2016, ora 21:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori