Kapet 2 kg heroinë në Kapshticë
Ditën e sotme është sekuestruar një sasi heroine në pikën doganore të Kapshticës.

Burime zyrtare bëjnë me dije se lënda narkotike u gjet në një autobuz dhe mësohet se është sekuestruar rreth 2 kg heroinë.

Ndërsa burime nga policia kufitare bëjnë të ditur se droga u sekuestrua gjatë një operacioni ndërkombëtar pasi policia shqiptare kishte marrë informacion nga homologët për drogen. /albeu.com/
Shtuar më 19/01/2018, ora 13:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori