Kapen me krom kontrabandë, 2 persona nën akuzë në Librazhd
Pëlqej
Uniformat blu proceduan penalisht dy të dyshuar ditën e djeshme. I pari u mor nën hetim si i dyshuar Z. M., 32 vjeç, banues në fshatin Katjel, të cilit në lagjen nr. 1 të Prrenjasit iu gjend një sasi lëndë minerale pa dokumentacion përkatës.

Kurse I. K., 28 vjeç, banues në Prrenjas, u kap në ambientet e ish-parkut të mallrave me një sasi kromi pa dokumentacionin përkatës dhe akuzohet për fshehje të të ardhurave. /albeu.com/
Shtuar më 23/08/2014, ora 17:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori