Kapen me drogë, arrestohen dy femra
Dy femra u arrestuan nga policia e Shkodrës, ndërsa po tentonin të kalonin droge në pikën e kalimit kufitar në Muriqan. Manjola Lumnica 29 vjeçe nga Tropoja dhe Isida Plumbi 32 vjeçe nga Tirana ranë në prangat e policisë, pasi gjatë kontrollit të ushtruar nga oficerët e policisë kufitare të Muriqanit u gjet dhe e sekuestrua rreth 35 kg kanabis sativa e ndarë në 42 pako. /albeu.com/
Shtuar më 23/02/2013, ora 13:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori