Vetëm 50 vjeç, COVID-19 i merr jetën mamisë në Elbasan
Kapen me 8 kg heroninë, arrestohen dy shqiptarë
Dy shqiptarë janë arrestuar nga policia greke në pikën kufitare Kipon, në kufirin me Turqinë, pasi ka gjetur në automjetin e tyre 8 kg heroinë.

Droga ishte paketuar në 15 qeska që ishin fshehur nën kroskotën e makinës, që kishte si drejtues një shtetas shqiptar 34 vjeç, dhe bashkudhëtar një tjetër, me moshë 30 vjeç. Sipas policisë, heroina u zbulua nga qeni i antidrogës me emrin Diego, ndërsa dy shqiptarët po paraqitnin për zhdoganim dy pako të mëdha me këpucë. /albeu.com/
Shtuar më 03/05/2013, ora 13:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori