Kapen "mat" dy shqiptarët që po shkëmbenin drogën në kufi
Pëlqej
Policia greke ka vwnw nw pranga dy shqiptarw pasi u kapwn me drogw.

Mwsohet se policia greke ka arrestuar tre persona teksa po shkwmbenin sasinw e drogws.

Ngjarja ndodhi në Igumenicë, në Urën e Rajos pranë kufirit. Dy shqiptarët, emrat e të cilëve nuk bëhen të ditur, 31 dhe 48-vjeç kaluan kufirin e gjelbër në këmbë.

Ata me vete kishin 1 kg e 26 gram marijuanë. Shqiptarët janë kapur në momentin që po ia jepnin pakon një greku 41-vjeç.

Policia sekuestroi makinën e grekut si dhe 4 celularë. /albeu.com/
Shtuar më 12/11/2017, ora 15:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori