Kapen dy shqiptarët me 48kg drogë në Greqi
Dy shqiptarë të moshës 41 dhe 50 vjeç kanë rënë në prangat e policisë greke ndërsa një i tretë 24-vjeçar është shpallurkërkim.

Dy shqiptarët janë kapur duke transportuar një sasi prej 48 kg hashash drejt Greqisë.

Ndërsa 24-vjeçari arriti të largohej në pyll, ndërsa është shpallurkërkim nga policia greke. /albeu.com/
Shtuar më 24/04/2019, ora 16:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori