Kapen duke shitur elektromotorët për skrap, arrestohen dy të rinj
Dy të rinj, përkatësisht 23 dhe 25 vjeç janë kapur nga policia e Përmetit, pasi kanë qënë duke shitur elektromotorët për skrap.

Bëhet fjalë për të rinjtë Eris Aliko dhe Arif Qerimaj, të cilët janë kapur nga uniformat blu, në momentin që po i shisnin elektromotorët.

Dy hajdutë të fabrikës dhe mbledhës të skrapit janë kapur nga policia, në momentin që po shisnin për skrap tre elektromotorë të vjedhur nga një fabrikë. Dy ditë më parë, Policia e Përmetit ka konstatuar thyerjen me dhunë të fabrikës së përpunimit të plastikës dhe vjedhjen e tre elektromotorëve, që e përpunonin./albeu.com/
Shtuar më 02/08/2014, ora 09:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori