Kapen 31 klandestinë sirianë në Kakavijë, dy në pranga
Në orët e para të ditës së sotme janë kapur në Kakavijë 31 klandestinë nga Siria, ndërsa policia ka bërë të mundur edhe prangosjen e dy shtetasve.

Ata janë M. Lala dhe K. Aliaj, të cilët transportonin klandestinët. Sipas burimeve zyrtare të uniformave blu, bëhet me dije se dy personat e prangosur u merrnin nga 50 euro klandestinëve për ti ndihmuar. Klandestinët janë kapur në dy aksione të ndryshme. /albeu.com/Shtuar më 05/01/2015, ora 10:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori