Kapen 300 kg marijuanë, 7 të arrestuar në Itali (VIDEO)
Policia italiane arrestona 7 persona mes tyre 2 shqiptarë pasi janë kapur me një sasi prej 300 kilogram marijuanë. Droga që kap vlerën e 2 milionë eurove u gjet në një rulo në një qendër tregtare në “Porte di Catania”.

Droga ishte nisur nga Shqipëria dhe mendohet se kishte mbërritur në Puglia me destinacion përfundimtar Sicilian. /albeu.com/
Shtuar më 31/07/2014, ora 11:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori