Kapen 3 kuintal kanabis, pesë të arrestuar
Policia e Shkodrës ka sekuestruar këtë të mërkurë 300 kg lëndë narkotike. Siç njoftojnë efektivët e Shkodrës, sasia e lëndës narkotike po transportohej me furgon, ndërsa është vënë në pranga poseduesit i saj, Gentian Meçaj.

Policia dhe grupi hetimor kanë nisur menjëherë punën për zbardhjen e rastit si dhe indetifikimin e personave të tjerë, që dyshohen si të përfshirë në trafik narotikësh. Ende nuk dihet se cili ishte destinacioni i lëndës narkotike.
Shtuar më 03/07/2019, ora 16:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori