Prishet avioni në Rinas, pasagjerët zbresin të alarmuar
Vonesat e nisjes së fluturimeve për shqiptarët janë kthyer tashmë në një shqetësim të zakonshëm.

Ditën se sotme pasagjerët e avionit të kompanisë ‘Blue Panorama’ njoftojnë se kanë një orë që u është shtyre udhëtimi për në Begamo, Itali dhe akoma nuk kanë asnjë njoftim se kur do të nisen, shkruan JOQ.

“PrshJemi ne Rinas tek aeroporti dhe ka 1 ore qe eshte shtyre fluturimi per ne Bergamo, Itali, sepse avioni i kompanise BLUE PANORAMA ka problem ne motor. Ne jemi ketu duke plasur nga vapa dhe nuk na lajmerojne qe te dime cfare ka. Tani na nxoren jashte dhe nuk e dime se kur do hyjme qe te nisemi e te ikim”.
Shtuar më 15/10/2018, ora 15:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori