Kamioni përplas makinën, një shtetas niset me urgjencë drejt Tiranës
Një aksident i rëndë ka ndodhurnë rrugën e Kombit, në afërsi të Skurajve.

Burimet bëjnë me dije se për pasojë ka mbetur i plagosur drejtuesi i kësaj të fundit.

I plagosuri është transportuar me urgjencë drejt spitalit të Traumës, por ende nuk ka të dhëna për gjendjen e tij shëndetësore.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe është duke punuar për zbardhjen e plotë të shkaqeve të ngjarjes.
Shtuar më 20/07/2020, ora 16:29

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori