Kamëz/ Kris pistoleta, policia fsheh ngjarjen ku u përfshi "i forti" i kromit
Një ngjarje e rëndë dyshohet se ka ndodhur mbrëmjen e kaluar në Kamëz.

Një qytetar ka denoncuar tek ish-kryeministri Berisha se persona të lidhur me krimin e kromit janë përplasur me armë, ngjarje e cila është mbajtur e fshehur nga policia.


Postimi në Facebook:


Ne Kamez kercet revolja nga i forti i kromit!

Narkopolicia: na fal se erdhem gabimisht! sb

përshendetje Z.Berisha jam nje qytetar i kamzes mbrem ne oren 23:00 plas pistoleta ne kryqezim te kamzes dhe personi se gjuajti eshte Dorjan gjika te fortet e kromit ne bulqiz duke pasur lidhje te ngush me shefin e komisarjatit te kamzes pak minuta mbase guajti erdhen policia por kur e moren vesh kush eshte nuk ben asnje nderhyrje ne jetojem ne nje qytet ku mafia ben terror ne mes te qytetit anonim te lutem...
Shtuar më 05/11/2019, ora 16:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori