Kamera fikson momentin e sikletshëm, mjeku Kraja tenton të lërë mbledhjen me Manastirliun dhe kreun e OBSH

Një moment shumë i sikletshëm ka ndodhur ditën e sotme para kamerave teksa Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu zhvillonte një takim me drejtorin e OBSH-së për Europën Hans Kluge, në prani të mjekëve të spitalit Infektiv.

Gjatë fjalës së ministres Manastirlium, mjeku Dhimitër Kraja mundohet që të largohet nga mbledhja, por ndalohet nga koleget e tij.

Pas insistimit të vazhdueshëm të kolegeve, Kraja vendos që të qëndrojë, por vendoset në rreshtin e dytë të mjekëve.

Koleget e tij e mbajnë për krahësh dhe ai detyrohet të qëndrojë pa dëshirë në mbledhje.

Shtuar më 13/11/2020, ora 15:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori