Kallashnikovë me postë drejt Anglisë, çfarë kërkon Prokuroria për shijaksin
Prokuroria e Krimeve të Rënda ka vendosur që të kërkojë 12 vite burg për shtetasin, Saimir Cullhaj.

32-vjeçari një vit më parë është kapur duke transportuar armë zjarri kallshnikov përmes postës në aeroportin e Rinasit.

Armët ishin vendosur në pako dhe do dërgoheshinAngli.

Tashmë 32-vjeçarin nga Shijaku, i cili akuzohet se ka dërguar tre pakot me armë zjarri për në Londër, pritet që të dal para gjykatësve për tu njohur me denimin përkatës. /albeu.com/
Shtuar më 21/11/2018, ora 14:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori