Kakavijë, kapen 20 klandestinë
Pëlqej
Policia Kufitare e Kakavijës ka ndaluar 20 klandestinë pranë fshatit Jorgucat, mes tyre edhe një grua shtatzënë. Gruaja shtatzënë është dërguar në spital në gjendje jo të mirë shëndetësore.

Klandestinët vinin nga Sudani, Pakistani dhe Afganistani. /albeu.com/
Shtuar më 01/10/2013, ora 11:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori