Juncker letër Bashës: Pres të punojmë së bashku
Presidenti i Komisionit Europian Jean-Claude Juncker, i ka dërguar një letë falenderimi kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha.

Në letrën veç të tjerave Juncker thekson se do të bashkëpunojë me kryedemokratin shqiptar në një të ardhme të afërt.


"Ndihemi i nderuar për këtë zgjedhje nga Parlamenti Europian dhe për përgjegjësinë që mbart mbi vete. Ekipi im dhe unë po presim të bunojmë së bashku me ju në një të ardhme të afërt", thuhet në letrën e falenderimit dërguar Bashës. /albeu.com/
Shtuar më 14/09/2014, ora 10:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori