S'më plas b*tha fare! Si i përgjigjet hallit të madh të shqiptarëve (VIDEO)
Julian Deda është një ndër aktorët më të njohur të humorit në Shqipëri.

Përvec artit dhe skenës, Jul Deda i është ëprkushtuar shumë edhe politikës.

është angazhuar në strukturat e PD dhe njihet si një ndër kritikët më të mëdhenj të kryeministrit Edi Rama.

Së fundmi ai ka postuar një video ku imiton me mimikë kryeministrin Rama në rubrikën "Përgjigja ime".

Duke shtruar sipas tij problematikat më thelbësore të shqiptarëve, Jul Deda duke folur si kryeministri Edi Rama thotë në fund "s'më plas b*tha fare...", sic mund t'a shihni në videon e bashkëngjitur lajmit. /albeu.com/

Shtuar më 29/09/2018, ora 10:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori